Gold Tottenham Hotspur Női Póló Fehér S RAKTÁRON 6 600 HUF
Következő

Arany Tottenham Hotspur női póló nőies szabással, rövidebb ujjakkal, szilikon kivitelben és kerek nyakkivágással. A kellemes anyag 100% pamut garantálja azt a kényelmet, amibe beleszeret. A 180 g/m2 tömeg a minőség jele. Csak nálunk az E8shop.sk oldalon

A Tottenham Hotspur klub története:

A Tottenham Hotspur FC-t 1882-ben alapították Londonban. Az angol futballklub 1901-ben nyerte el első értékes trófeáját az FA-kupában. A "Spurs" több mint 30 bajnoki címet nyert az ország legmagasabb Premier League labdarúgó-versenyében, az FA Community Shieldben, a Ligakupában, az UEFA-kupában és az európai bajnokságban. Kupagyőztesek Kupája. A 2018/19-es szezonban a Tottenham FC a második helyen végzett az UEFA Bajnokok Ligájában. A hazai klub az észak-londoni The Tottenham Hotspur Stadion, amely 62 850 férőhelyes. A stadion a harmadik legnagyobb az Egyesült Királyságban.